evenement afbeelding
Naar agenda
ZINiN Theater Muziek

Erik Neimeijer

The Highwaymen

Johnny Cash, Willie Nelson, Waylon Jennings en Kris Kristofferson zijn samen verantwoordelijk voor de mooiste liedjes van Amerika en vormden samen de supergroep The Highwaymen. De mooiste verhalen, de prachtigste liedjes en de grootste ego’s van de countrymuziek komen samen in deze voorstelling.

Zanger/gitarist/pianist en kunstschilder Erik Neimeijer vertolkt de pareltjes in dit genre alsof hij er zelf bij was toen ze geschreven werden. Hij wordt daarin bijgestaan door toetsenist Axel Zwinselman.

Het publiek wordt meegenomen langs de eindeloze highways, motels, studio’s en zalen. Poker, vrouwen, whiskey en pedal steel gitaren vormen het decor, uiteraard kunstzinnig weergegeven en vergezeld van een expositie van zijn schilderijen die bekend staan om hun unieke Caribische stijl met vele kleuren.

Borrelplank

Geniet extra van je avondje uit!

Maak jouw avond compleet met de Zuivelhoeve borrelplank. Voor slechts €12,50 geniet je van een heerlijke selectie hapjes voor twee personen. Boek de borrelplank direct bij jouw tickets of bestel ‘m los als je al tickets hebt.

illustratieve afbeelding