
Cor Bakker & Maarten Heijmans
Ramses enzo
Pianist Cor Bakker ontmoette acteur en zanger Maarten Heijmans tijdens de boekpresentatie van alle liedjes van Ramses Shaffy. Dit was geen toevallige ontmoeting want Cor en Maarten zijn enorme liefhebbers van het repertoire van Ramses.
Maarten heeft als acteur een weergaloze versie van deze unieke artiest neergezet in de tv-serie ‘Ramses’ en Cor heeft de èchte Ramses diverse malen mogen begeleiden. Dit levert prachtige anekdotes op en natuurlijk bijzonder mooie muziek! Cor en Maarten bundelen hun talenten om de mooiste nummers van Shaffy ten gehore te brengen; grote hits als 'Pastorale', 'Laat me' en 'Sammy', maar ook onbekendere pareltjes uit zijn omvangrijke repertoire.
Buiten Ramses zal er ook ander repertoire te horen zijn van onder andere Maarten van Roozendaal en Jacques Brel. Kortom, een heerlijke voorstelling met ontroering, humor, mooie verhalen maar vooral met prachtige muziek!
Borrelplank
Geniet extra van je avondje uit!
Maak jouw avond compleet met de Zuivelhoeve borrelplank. Voor slechts €12,50 geniet je van een heerlijke selectie hapjes voor twee personen. Boek de borrelplank direct bij jouw tickets of bestel ‘m los als je al tickets hebt.
