
BOOM, like that
Dire Straits - Once Upon a Time
'BOOM, like that' staat al 10 jaar bekend als de band die de muziek van Dire Straits en Mark Knopfler tot in perfectie vertolkt. In de theatershow ‘Once Upon A Time’ staan alle studioalbums centraal en wordt op muzikale wijze het verhaal verteld van de Britse rockband.
Elk album heeft een eigen karakter en een eigen verhaal: Dire Straits (1978) de doorbraak met het ‘ouderwetse’ typische Dire Straits-geluid: 'Communiqué' (1979) en 'Making Movies' (1980) waarbij de band werd uitgebreid met toetsen en saxofoon. Het epische album 'Love Over Gold' (1982). 'Brothers in Arms' (1985), het best verkochte album met de meeste hits. En als laatste 'On Every Street' (1991): van elk album wordt de beste muziek gespeeld.
Niet alleen bekende hits, maar ook prachtige minder bekende nummers. Dire Straits is afwisselend, veelzijdig maar vooral kwalitatief van hoog niveau. Met deze show raakt 'BOOM, like that' letterlijk en figuurlijk de gevoelige snaar!
Borrelbox
Geniet extra van je avondje uit!
Maak jouw avond compleet met de EAT ME borrelbox. Voor slechts €13,50 geniet je van een heerlijke selectie hapjes voor twee personen. Boek de borrelbox direct bij jouw tickets of bestel ‘m los als je al tickets hebt.
Bittergarnituur
Heb je zin in een lekkere bittergarnituur tijdens de voorstelling? Bestel deze alvast online. De bittergarnituur bestaat uit 12 hapjes inclusief een saus.
De bittergarnituur is af te halen voor, tijdens of na afloop van de voorstelling bij onze cateraar in het Openluchttheater Nijverdal.
