Door gebruik te maken van onze website gaat u akkoord met onze cookies. Voor meer informatie kunt u kijken bij ons cookie- en privacybeleid.
Ik begrijp hetDonderdag 13 oktober 2022 Show
Donderdag 13 oktober 2022
20:15 uur
Theaterzaal (geplaceerd)Willem Alexanderstraat 7
7442 MA Nijverdal
VerpleegThuis
Naar aanleiding van het grote succes van zijn bestseller, ‘VerpleegThuis’, breidt Teun Toebes zijn missie uit naar de theaters van Nederland.
Teun is 22 jaar en vertelt in de show ‘VerpleegThuis’ hoe het is om te leven op de gesloten afdeling van een verzorgingstehuis. Als afgestudeerd verpleegkundige in de geriatrie weet Teun hoe erg het kan zijn te moeten leven met dementie. Toch wil hij écht ervaren hoe het is om te wonen op de gesloten afdeling van een verzorgingstehuis. Daarom woont hij als kerngezonde jongen op de dementieafdeling. Aan de hand van grappige, verdrietige en vrolijke anekdotes neemt hij het publiek op een bevlogen manier mee in een wereld die zij dachten te kennen, maar nooit eerder zo zagen.
Borrelplank
Maak jouw theaterbeleving compleet met de Borrelplank van de Zuivelhoeve. Deze plank bevat een heerlijke borrelgarnituur voor 2 personen en is te boeken bij jouw tickets voor € 12,50.
Indien je al tickets hebt, is de Borrelplank te bestellen via onderstaande link:
Borrelplank: Borrelplank Teun Toebes
Leden van ZorgAccent ontvangen € 7.50 korting.
Normaal | € 24,50 |
CJP | € 22,00 |
Leden | € 17,00 |
Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!