Door gebruik te maken van onze website gaat u akkoord met onze cookies. Voor meer informatie kunt u kijken bij ons cookie- en privacybeleid.
Ik begrijp hetZaterdag 6 januari 2024 Muziek
Zaterdag 6 januari 2024
20:15 uur
Theaterzaal (geplaceerd)Willem Alexanderstraat 7
7442 MA Nijverdal
Roots & Romance III
Na het succesvolle optreden van Mell & Vintage Future vorig seizoen in ons theater, komen ze terug naar Nijverdal met ‘Roots & Romance III’.
Verwacht nieuw eigen werk, nieuwe covers, niet eerder in het theater gespeelde liedjes, maar zeker ook de inmiddels internationaal bekende songs van de band. De muzikaliteit van dit bijzondere trio, de uitzonderlijke stem van Mell, de eigen liedjes groots en klein en de bijzondere coverversies van de roots van de band: het levert in de aandachtige omgeving van het theater een onvergetelijke show op. De persoonlijke verhalen van Mell, Ton en Nico, de achtergronden bij eigen liedjes en soms best grote onderwerpen maken het tot een show die smaakt naar veel meer!
Borrelplank
Maak jouw theaterbeleving compleet met de Borrelplank van de Zuivelhoeve. Deze plank bevat een heerlijke borrelgarnituur voor 2 personen en is te boeken bij jouw tickets voor €12,50.
Indien je al tickets hebt, is de Borrelplank te bestellen via onderstaande link:
Borrelplank: Borrelplank Mell & Vintage Future
Normaal | € 21,50 |
CJP | € 19,00 |
Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!