Door gebruik te maken van onze website gaat u akkoord met onze cookies. Voor meer informatie kunt u kijken bij ons cookie- en privacybeleid.
Ik begrijp hetMaandag 19 december 2022 Muziektheater
Maandag 19 december 2022
19:30 uur
Het RavijnPiet Heinweg 16
7441 GZ Nijverdal
De stichting Cultuurnetwerk Gemeente Hellendoorn, in samenwerking met de muziekvereniging KSW, komt na ‘Reuring in ’t Reggedal’ met een nieuw muziektheater initiatief.
Samen met theatermaker Laurens ten Den en zangeres Lucy Leegland wordt het binnenbad van Het Ravijn om getoverd in een pop-up theater waar een mix van lokale historie en dichterlijke vrijheid zorgt voor een vermakelijke en eigentijdse beleving in ‘duustere eindejoarsdaagn’.
Met christelijke klanken, heidens gejoel en tijdloze verhalen geven we een opwekkende zwiep aan het jaarwiel, want: “Wiej goat aait verdaan, oniedan!”
Credits:
Verhaal – Laurens ten Den
Eindregie – Anne de Blok
Zang – Lucy Leegland
Muzikaal leider – Bert Pfeiffer
Orkest – Muziekvereniging KSW
Dans – ZPC Het Ravijn
Productie – Ellen Wisse
Deze productie is een initiatief van Stichting Cultuurnetwerk Gemeente Hellendoorn
Locatie:
Het Ravijn
Piet Heinweg 16
7441 GZ Nijverdal
Normaal | € 15,00 |
Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!