Het nieuwe ZINiN Theaterprogramma 2026-2027
In mei presenteerde het ZINiN Theater het programma voor het nieuwe theaterseizoen 2026-2027. De belangstelling bleek direct groot: inmiddels zijn al zeventien voorstellingen volledig uitverkocht. Toch is er voor theaterliefhebbers uit Nijverdal en omgeving nog volop keuze. Zo zijn er nog kaarten beschikbaar voor optredens van onder anderen Alain Clark, Ellen ten Damme, Peter Heerschop, Woezel & Pip, André Manuel en Nathalie Baartman. Het volledige programma is te bekijken op www.zinin.com.
Bekende namen, vertrouwde gezichten en voorstellingen voor kinderen
Voor populaire artiesten als Alain Clark, Peter Heerschop en Ellen ten Damme zijn nog kaarten verkrijgbaar. Ook liefhebbers van cabaret en muziek kunnen nog terecht bij voorstellingen van publieksfavorieten als André Manuel, Sara Kroos, Joost Spijkers en Nathalie Baartman. Daarnaast is er ook voor jonge bezoekers genoeg te beleven. Met voorstellingen van Woezel & Pip en Vos & Haas biedt het nieuwe seizoen volop vermaak voor kinderen en gezinnen.
Verrassende nieuwe namen
Er is dit seizoen ook ruimte voor verrassende nieuwe artiesten, artiesten die dit seizoen voor het eerst op het podium van ZINiN staan. Zo staat o.a. Evi Hanssen bij ons op het podium. In haar theatercollege ‘Bloedheet & tranen’ doorbreekt ze met veel humor, wetenschap en persoonlijke verhalen het taboe rondom de overgang.
Bekijk hier ons complete theaterprogramma.