ZINgevers

ZINgevers steunen (als donateur, algemene sponsor of stoelsponsor) de cultuur binnen onze gemeente en vooral ZINiN als verreweg de grootste culturele organisatie. ZINiN Theater kan veel bijzondere voorstellingen alleen  maar programmeren dankzij de steun van de ZINgevers. Wij vinden het logisch dat zij daarom een streepje voor hebben bij de toewijzing van de toegangskaarten.

ZINgevers hebben bij de toewijzing van kaarten voor gedurende de voorintekenperiode overtekende voorstellingen meer kans op de toewijzing van toegangskaarten dan niet-ZINgevers. Daarbij hebben de bestellers van keuzeabonnementen in beide groepen (ZINgevers en niet-ZINgevers) meer kans dan iemand die losse kaarten bestelt. Iedereen kan na het verschijnen van de seizoensbrochure dus op zijn gemak een keuze maken.

U kunt ZINgever (donateur) worden met een donatie van € 25 per theaterseizoen.  Wordt nu ZINgever en vul het formulier in.

Als ZINgever heeft u diverse voordelen, zoals meer kans bij het bestellen van theaterkaarten (voor maximaal 2 personen), korting op een theatervoorstelling en gratis toegang tot 2 lezingen van de ZINiN Bibliotheek.
Wilt u met uw bedrijf ook sponsoren? Neem dan contact op met adjunct-directeur Chris Funk of met de Stichting ZINgevers (postbus 14, 7440 AA Nijverdal, Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken ).

Voor meer informatie, klik hier

 

Nieuwsbrief:


Rabobank Stegeman Catapult De jong en Laan Ekelenkamp Herman Poorterman Hegeman Mulder Makelaardij Ola Sepawand Van Buren Two Six Six